صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

موسسه سنین (سرطان نیازمند ایده های نوین)

 

 

 

سنین موسسه ای مردم نهاد است که در زمینه سرطان با نیت نوآوری در پیشگیری، تشخیص و درمان فعالیت میکند. موسسه ای که هدف آن کمک هوشمندانه به بیماران سرطانی است به نحوی که در نهایت هزینه درمان آنها کاهش یابد.

اولین هدف موسسه سنین ارایه مطالب علمی صحیح، معتبر و به روز در زمینه سرطان برای عموم جامعه است. تمام کشورهای پیشرفته دنیا برای در امان نگه داشتن مردم جامعه خود از حاشیه ها و شایعات سرطان و ممانعت از سو استفاده افراد سود جو شبکه های اطلاع رسانی معتبری را دارند. ما مفتخریم که این اطلاعات حیطه سرطان را بدون کوچکترین انتفاع شخصی و مالی در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار می دهیم تا بتوانیم خلا وجود یک منبع معتبر فارسی در زمینه سرطان را برای عموم جامعه پرکنیم.

بدین منظور  وبسایت و شبکه های اجتماعی زیر فعال شده است.

  • وبسایت موسسه: www.cnin.ir  
  • وبسایت روانشناسی: www.cnin.ir/psychology
  • صفحه اینستاگرام موسسه: www.instagram.com/CNIN-institute 
  • صفحه اینستاگرام روانشناسی: www.instagram.com/CNIN-psychology 

کل مطالب ارایه شده توسط موسسه سنین دارای منبع و ماخذ معتبر است و در کل صفحات در پایین متن مشخصا به منبع و ماخذ، مترجم و فرد متخصص بازبینی کننده متن اشاره شده است. در مورد منابع لاتین متذکر می شویم که پس از ترجمه متن توسط مترجمین متبحر، مجدد مطلب ترجمه شده توسط فرد صاحب نظر مرتبط آنکولوژی مورد بازبینی قرار می گیرد.

 

فعالیت های کنونی ما عبارتست از:

1- ارایه "مشاوره روانشناسی، پزشکی،  تغذیه" به بیماران مبتلا به سرطان.

2- ارایه "درمان روانپزشکی" به بیماران مبتلا به سرطان و بیماریهای مزمن.

3- آموزش سبک زندگی سالم به افراد جامعه به منظور آمادگی مواجهه با بیماریهای مزمن و صعب العلاج مانند سرطان در زندگی. برای رسیدن به این اهداف از قابلیت های فضای مجازی و اینترنت استفاده می نماییم و ضمن تبادل نظر و همکاری با مراکز تحقیقات سرطان و انجام پژوهش های روانشناسی و توجه به اثرات مثبت معنویت در بهبود مشکلات روانی و جسمانی بیماران می کوشیم.

4- ارائه خدمات روانشناختی، خانواده درمانی، زوج درمانی، مشاوره تحصیلی و شغلی با استفاده از رویکردهای درمانی ACT، CBT و ... .

5- ارایه "اطلاعات معتبر" در زمینه های
مختلف سرطان از طریق "اینستاگرام" و "وبسایت" موسسه سنین. 
روانشناسی سرطان از طریق "اینستاگرامو "وبسایت" روانشناسی سنین.

6- آموزش شناخت و نحوه اجتناب از عوامل سرطانزا و روش زندگی سالم از سنین پایه با مجوز رسمی از آموزش و پرورش.

7- انجام "مطالعات نوآورانه" و مشارکت در اجرای "طرح های مبتکرانه مرتبط با سرطان": چنانچه شما طرح پژوهشی نوآورانه ای در زمینه سرطان داشته باشید می توانید آنرا با ما مطرح نمایید (cnin.ir@gmail.com) تا در صورتیکه در چارچوب اساسنامه موسسه باشد در به نتیجه رساندن آن شما را یاری نماییم.


٠٨:٢٢ - 1397/05/22    /    شماره : ١٢٣١٩    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج